Video-kurz
výklad tarotových kariet


Ak vás zaujíma vykladanie kariet a neviete si sami poradiť ako na to, tak ste na správnom mieste. Vo video-kurze vám vysvetlím ako môžete spraviť tarotový výklad sebe a svojim blízkym.  Vysvetlím, čo každá karta znamená, ako sa vcítiť do energii, ako chápať a vyložiť karty viacerými spôsobmi. Kurz zahŕňa sériu 12 videí. Môže trvať približne 2 týždne, kým si osvojíte výklady.  

Ak máte záujem o kúpu video-kurzu tak vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie. Zadajte správne váš e-mail, aby som vás mohla na ňom skontaktovať a poskytnúť bližšie informácie o video-kurze a platbe. Akonáhle zaznamenám vašu platbu, tak vám pošlem linky na 12 videí kurzu.

Cena: 50€

Darčekový poukaz

Zaujímajú sa vaši blízki o spiritualitu, astrológiu alebo výklad kariet? Potom je Video Kurz Vykladania Kariet ten správny darček! Obdarujte niekoho z vášho okolia darčekovým poukazom v hodnote 50€, ktorý zahŕňa celý video kurz, ako vykladať tarotové karty. Kurz je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pokročilých, prevedie vás celým postupom vykladania kariet. Objavovať svoje duchovné schopnosti je zábava, poďte to skúsiť!